12-tygodniowy Program Trwałej Zmiany Nawyków
„Chudnij z głową!”

Twój sukces JEST w głowie


Wiemy, że jedyną skuteczną metodą na trwałe pozbycie się zbędnych kilogramów jest zmiana nawyków żywieniowych.

Opracowaliśmy więc Program, który pozwoli Ci pozbyć się zbędnych kilogramów na zawsze i polubić siebie, jeść smacznie, zdrowo i świadomie, poznać fakty a nie mity na temat zdrowego żywienia, mieć lepsze samopoczucie, wprowadzić na stałe zdrowy styl życia, wyrobić zdrowe nawyki u Twoich dzieci, pozbyć się złych nawyków zastępując je nowymi, znaleźć trwałą motywację, poradzić sobie w trudnych sytuacjach, poradzić sobie z trudnymi emocjami, stać się bardziej aktywnym i świadomym siebie, indywidualnie omówić problemy, o których nie masz z kim porozmawiać, a przede wszystkim poznać ludzi z którymi w przyjaznej atmosferze będziesz mógł dzielić swoje troski i szukać rozwiązań na trudne sytuacje. 

 

Program trwa 12 tygodni, w których skład wchodzą zajęcia grupowe edukacyjno-wspierające raz w tygodniu oraz zajęcia indywidualne z psychologiem/dietetykiem/psychodietetykiem. Grupa liczy nie więcej niż 6 osób. Opracowaliśmy trzy warianty Programu. We wszystkich obowiązkowe zajęcia edukacyjno-wspierające/zajęcia grupowe raz w tygodniu w soboty po 2 godziny w gabinecie i/lub plenerze/będą omawiane różne kwestie z zakresu dietetyki, a głównie psychodietetyki związane z procesem zmiany nawyków, tj. m. in motywacja, poczucie własnej wartości, własna skuteczność, zewnątrz- i wewnątrzsterowność, mierzenie się z pokusami, konsekwencja w działaniu, przekazywanie zdrowych nawyków dzieciom, fakty i mity na temat zdrowego odżywiania. 

 

Dodatkowo:

Wariant 1: spotkania raz na 2 tygodnie z psychodietetykiem i/lub z dietetykiem

Wariant 2: spotkania raz w tygodniu indywidualne psychodietetykiem lub/i z dietetykiem

Wariant 3: zajęcia indywidualne z psychodietetykiem plus badanie na nietolerancje pokarmowe i jadłospis przygotowany przez dietetyka na podstawie wyników testu 

5731
DzisiajDzisiaj3
WczorajWczoraj2
Ten tydzieńTen tydzień5
Ten miesiącTen miesiąc78
Od początkuOd początku5731

© 2016 Odchudzanie Piaseczno

Please publish modules in offcanvas position.